Česká republikaSlovensko

Adoptuj kočku

Adoptuj kočku
  • Adoptuj kočku
  • Adoptuj kočku
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: ZS374

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Pomoc v treťom svete nepotrebujú len ľudia. Na uliciach ďalekého Bornea sa túlajú spústy opustených mačiek, pre ktorých prežitie je dôležitá pomoc zvenčí.Právě teraz zakúpením tohto darčeka - pre seba alebo pre niekoho blízkeho môžete pomôcť k tomu, aby sa opusteným mačkám na Borneu žilo o niečo lepšie.

Vaše financie pôjdu na účet charitatívnej organizácie IAPWA (International Aid for the Protection Welfare of Animals). Na oplátku za to, že pomôžete dostanete certifikát o adopcii a plagát. Dôležitá je však u tohto daru jeho vnútorná hodnota, pocit, ktorý získate tým, že ste pomohli niečomu, čo má zmysel. Aj keď by to bolo na druhom konci sveta. Tí z obdarovaných, ktorí by chceli pomôcť opusteným mačičkám ešte aktívnejšie majú možnosť vycestovať na ďalekej Borneo a pomôcť priamo tam, kde je čo najviac potrebné.

Nový dotaz

Štítky