Česká republikaSlovensko

Chladiaci polliter

Chladiaci polliter
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: TV046

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Nie je nič lepšie ako poriadne vychladené pivo z ľadovej pohára. Ak na vychladený zlatistý mok nedáte dopustiť, určite sa vám bude páčiť tento mraziaci pollitrák. Chladiaci polliter má dvojité steny, medzi ktorými je napustený netoxický, rýchlo mrznúci a priehľadný gél. Pohár sa pred použitím vloží hore nohami (aby sa tekutý gél rozmiestnil do celého pollitra) do mrazničky, kde gél rýchlo zmrzne v jeden veľký kus ľadu. Gél potom udržuje pohár veľmi dlho studenú a pivo vnútri taky. V teplom počasí tak nič nepoteší viac, ako dlho orosená pohára. V pintové nádobke môžete schladiť nielen pivo, ale aj akýkoľvek iný nápoj. Chladiaci polliter sa tiež dá využiť pri letnom posedení na záhrade k vychutnanie ľadovej citrónovej limonády alebo jahodového kokteilu. Revolučný nápad, ktorý nadchne každého milovníka vychladených nápojov. Nákupom tohto úžasného darčeku urobíte stopercentne radosť oteckovi, dedkovi či strýkovi, ktorí si s priateľmi radi porozprávajú u jedného birelku chmeľové pochúťky. Hodí sa pre nich napríklad aj na cesty do teplejších krajín, na pláž alebo na posedenie pri chytanie rýb. Kamkoľvek, kde chcú mať svoj ​​nápoj skutočne skvele vychladený. Polliter stačí len pred cestou na chvíľku dať do mrazničky a na mieste už len čapovať.

Plastové poháre má vo vnútri rýchlo mrznúci gél, ktorý je úplne priehľadný a udržuje stálu teplotu nápoja. Vynikajúci spôsob, ako rýchlo vychladiť akýkoľvek nápoj bez toho, aby sa riedili ľadom.

Rozmery: výška 15 cm, priemer 8 cm

Parametre
Objem (ml)330
Rozmery (cm)15 x 9

Nový dotaz