Česká republikaSlovensko

Detoxikačné náplasti BioMagick 10ks

Detoxikačné náplasti BioMagick 10ks
  • Detoxikačné náplasti BioMagick 10ks
  • Detoxikačné náplasti BioMagick 10ks
  • Značka: Kiyome Kinoki
  • Kód tovaru: ZS159

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Detoxikačné náplasti sú bezpečné, neinvazívne a účinná cesta očisty tela. Podporujú absorpciu toxických a zdraviu nebezpečných látok z tela cez pokožku. Tento detoxikačný proces je nielen revitalizačný a čistiaci, ale tiež zároveň posilňuje imunitný systém. Následkom môže byť okrem iného zlepšenie cirkulácie krvi a lepšie funkcie metabolizmu. Vďaka miernemu zahriatiu v mieste aplikácie podporuje aj dobrý a kvalitný spánok a uvoľňuje svalstvo.

Podľa čínskej medicíny má naše telo viac ako 360 akupunktúrnych bodov, pričom viac ako 60 bodov sa nachádza na chodidlách nôh. Sú to reflexné zóny našich vnútorných orgánov. Je úzky vzťah medzi príslušnými reflexnými zónami na chodidlách a umiestnením náplastí, ktoré takto ľahko absorbujú toxické látky z tela. Detoxikačné náplasti priamo pôsobí na reflexné body na chodidlách nôh. Tak, ako cieľom reflexných masáží je stimulácia vnútorných orgánov, podobné detoxikačné náplaste stimulujú jednotlivé orgány v ľudskom tele, podporujú celkovú rovnováhu organizmu a pôsobia liečebne. Majú fantastický vplyv na interné zdravie človeka.

Balenie obsahuje 10 ks vankúšikov s aktívnou látkou a 10 ks špeciálnych náplastí. Určené pre 5 denný kúru očisty tela (podľa učenia Tradičné čínskej medicíny je 5-dňový kúra optimálne dobou na očistu tela od škodlivých toxínov).

Nový dotaz