Česká republikaSlovensko

Grow it Mäsožravky

Grow it Mäsožravky
  • Grow it Mäsožravky
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: GI012

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Sada Grow it určite poteší každého pestovateľa aj pestovateľka. Táto krabička obsahuje všetko potrebné pre vypestovanie vašich vlastných mäsožravých rastlín. Stačí len zasadiť semienka do priložených kvetináčov, zalievať a starostlivo sa o ne starať. Ak sa všetko zadarí, už čoskoro môžete vo svojej izbe mať vlastnoručne vypestované mäsožravé rastliny, ktoré za vás budú likvidovať obťažujúci hmyz. S týmto darčekom určite potešíte každého milovníka prírody a pestovateľa.

Návod na pestovanie:

Rastliny môžete sadiť počas celého roka do vlhkého, ale nie bažinatého kompostu, ktorý by nemal byť nikdy suchý. Seminke saďte, kúsok od seba.

V ideálnom prípade ich môžete po vysiatí zakryť igelitovým sáčkom a umiestniť na slnečné miesto pri teplote od 25 - 27 ° C. Pri klíčení by mala byť vlhkosť okolo 90%, kým väčšina nevyklíčia čo trvá asi od 20 - 40 dní. Potom, čo rastliny povyrastú, zložte sáčok a presuňte ich na dobré svetlo.

Rozesazování mucholapiek vykonávajte až po tom, čo majú zhruba 3 - 4 pravé lístky. U láčkoviek to je v čase, keď už môžu byť ako dostatočne veľké samostatne rozdelené do kvetináčov. pri rozesazování dodržujte vzdialenosť 22 - 30 cm od seba, tak aby všetky mali dostatok svetla. Sadeničky rastú pomaly.

Mäsožravky majú rady chladnú periódu asi 3 mesiace počas roka, takže je k začiatkom zimy presuňte na chladnejšie miesto (5-10 ° C), kým nezačne nový rast na jar. V tomto období by bol ideálny vonkajší skleník.

Nový dotaz

Štítky