Česká republikaSlovensko

Hrejúce vankúšik na ruky Heat Handwarmer 2 ks

Hrejúce vankúšik na ruky Heat Handwarmer 2 ks
  • Značka: Heat Company
  • Kód tovaru: 42088

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Okamžitý zdroj tepla s 12 hodinami hrejivosti od firmy Heat Company. Aktivuje sa pri kontakte so vzduchom a má priemernú teplotu 40°C. Netoxický, bez zápachu z 100% prírodných ingrediencií.

Ak trpíte zo studených rúk, alebo práve potrebujete trochu tepla vo vašej vrecku, bunde, či nohaviciach sú tieto výrobky určené práve pre Vás. Hrejúce vankúšiky sú malé, ľahké, mäkké a najmä sú jemnou formou komfortu.

Obsahuje: 1 pár = 2 ks

Ako hrejúce vankúšik aktivovať: Otvorte vonkajší obal a vyberte z neho hrejúce vankúšik na vzduch. Vankúšik sa ohreje v priebehu niekoľkých minút. Vhodným miestom pre umiestnenie vrecka môže byť vrecko alebo rukavice, kde je možné čerpať teplo týchto Hrejúce vreciek po dobu 12 hodín pri teplote okolo 40°C. Po tom, čo prestane hrejúce vankúšik hriať, ho vyhoďte do bežného domáceho odpadu.

Obsah sáčku: tvorí zmes železného prášku, aktívneho uhlíka, vody, soli a zeminy. Táto zmes je uzavretá v špeciálnom papierovo-látkovom vrecka a vďaka špeciálnemu patentu sa nedostane dovnútra a von z vrecka nič iné ako vzduch, na ktorom je postavený celý princíp fungovania týchto Hrejúce vankúšikov. Celý sáčok je ekologicky a toxicky neškodný. Tieto Hrejivé vankúšiky spĺňajú podmienky pre predaj v EÚ.

Parametre
Rozmery (cm)9 x 5,5

Nový dotaz