Objednávky odosielame každý pracovný deň. Štandardná doba doručenia 1 pracovný deň môže byť teraz dlhšia. Více informací...
Česká republikaSlovensko

Kašľajúci popolník Lebka

Kašľajúci popolník Lebka
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: ZG152

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Tento popolník vám pri každom oklepání cigarety poriadne zakašle a to nie len tak - pekne od pľúc. Vychutnať si cigaretu sprevádzanú zvukom tuberkulózneho kašľa proste nejde a vy sa môžete baviť na úkor dotknutého, ktorému chcete pomôcť odnaučiť fajčiť. Väčšina fajčiarov sa po krátkom používaní tohto popolníka na tento zlozvyk pravdepodobne vykašle. Lacný a originálny darček pre každého fajčiara, ktorému chcete vtipne pripomenúť, že fajčenie zdraviu neprospieva.

Na spodu popolníka je zabudovaný reproduktor. Popolník pri každom odklepání cigarety kašľa-Napájaný dvoma AA tužkovými batériami. Vyrobené z tvrdeného plastu - nehrozí teda poškodenie ani horúcim popolom.

Nový dotaz