Objednávky odosielame každý pracovný deň. Štandardná doba doručenia 1 pracovný deň môže byť teraz dlhšia. Více informací...
Česká republikaSlovensko

Placátka s popruhom na rameno

Placátka s popruhom na rameno
  • Placátka s popruhom na rameno
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: ZS478

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Často sa dostávame do situácií, kedy si hovoríme, že teraz by to chcelo poriadneho panáka. Nie vždy je ale po ruke alebo si nemôžeme dovoliť v danú chvíľu piť alkohol. Na druhú situáciu riešenie síce nemáme, zato na tú prvú áno! Kúpte si túto ploskačku, ktorú si vďaka popruhu jednoducho prehodíte cez rameno a budete ju tak môcť mať pri sebe naozaj kdekoľvek. Kapacitu má 500 ml, takže rozhodne nehrozí, že by Vám obľúbený mok došiel, a Vy si tak budete môcť kedykoľvek dodať guráž alebo zdvihnúť náladu niečím ostrejším. Okrem toho je táto ploskačka skvelým darčekom, ktorý ocenia všetci okrem zapřisáhlých abstinentov alebo vyliečených alkoholikov.

Dĺžka popruhu: cca 117 cm

Parametre
Objem (l)0,5

Nový dotaz