Česká republikaSlovensko

Plyšový Huggy Wuggy 40 cm - modrý

Plyšový Huggy Wuggy 40 cm - modrý
 • Plyšový Huggy Wuggy 40 cm - modrý
 • Značka: Nezadán
 • Kód tovaru: HUG-100-BLUE
 • Dostupnosť: na ceste, 27 ks bude skladom od cca 4.7.
  Tento tovar máme teraz na ceste od výrobcu, odoslať ho tak môžeme až po datu naskladnenia. Dátum je orientačný a môže sa zmeniť.
 • Cena:
  7,52 € 6,98 € (7% zľava)
  zľava platí ešte
  (5,82 € bez DPH 20%)
 • Pridať do zoznamu prianí

Novo v ponuke!

Má vycenené zuby a dlhé končatiny so suchým zipsom. Hoci na fotke vyzerá veľmi desivo, deti si ju vďaka príjemnému a na dotyk hebkému plyšu ihneď zamilujú. Hračka má suché zipsy na rukách aby mohla objímať.

Huggy Wuggy je hlavná postava v hororovej videohre Poppy Playtime z roku 2021. Huggy predstieral, že je socha, aby oklamal hlavného hrdinu. Akonáhle sa hlavnému hrdinovi podarilo získať kľúč a znovu zapnúť napájanie v miestnosti, Huggy Wuggy zmizne zo svojho podstavca av priebehu hry sleduje hráča z ventilačných otvorov alebo vysoko nedosiahnuteľných miest. Až keď hráč beží do tmy, vynorí sa z tieňov a prenasleduje ich v tuneloch dopravného pásu. Zakaždým, keď sa hráči nepodarí dosiahnuť na mólo na konci pásu, stretne sa s Huggy Wuggym, ktorý ich chytí a zabije ich svojimi zubami.

Parametre
Dĺžka - celková (cm)40
Materiál100% polyester
Plyšový Huggy Wuggy 40 cm - zelenýPlyšový Huggy Wuggy 40 cm - svetlo dúhovýPlyšový Huggy Wuggy 40 cm - červenýPlyšový Huggy Wuggy 40 cm - oranžovýPlyšový Huggy Wuggy 40 cm - ružovýPlyšový Huggy Wuggy 40 cm - dúhový

Nový dotaz