Česká republikaSlovensko

Pracie guľa

Pracie guľa
  • Pracie guľa
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: DZ325

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Kúzelné prác gule sú priateľské k prírode, šetrí vašu peňaženku a vyčistí vaše bielizeň rovnako dobre ako prací prášok. Sú jeho šetrnú alternatívou, pretože šetrí energiu. Môžete už tiež zabudnúť na neustále nosenie objemných pracích práškov z obchodu. Až to vyskúšate, nebudete chcieť inak!

Použitie čarovné prác guľa je veľmi jednoduché a zvládne to každý. Prací guľu umiestnite na vrch bielizne do bubna práčky. Vyperte bielizeň obvyklým spôsobom. Ak je bielizeň veľmi znečistené, odporúčame pridať malé množstvo pracieho prostriedku. Po praní prác guľu umiestnite do vetranej miestnosti, aby pekne preschli.

Unikátna funkcia čarovné prác guľa je založená na pôsobení malých zrniek vnútri gule. Táto zrnká spôsobí zmenu zloženia vody. Zrnká zaistí škodlivé ióny, čo spôsobí, že vlákna tkaniny zmäknú a nečistoty sú rýchlejšie rozložené, voda môže prenikať hlbšie do vlákien a ľahšie je zbaviť nečistôt. Tvar gule zmenšuje množstvo vlákien, ktoré nemožno vyprať. Ďalej zrnká tiež zníži obsah chlóru vo vode: voda je menej kyslá a tým pádom sú farby bielizne chránené.

Používanie GUĽA podľa jej určenia dovoľuje až 1000 pracích cyklov efektívneho pôsobenia.

Nový dotaz

Štítky