Česká republikaSlovensko

Adoptuj psa

Adoptuj psa
  • Adoptuj psa
  • Adoptuj psa
  • Značka: Gift Republic
  • Kód tovaru: ZS373

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Chcete darovať darček, ktorý je na nezaplatenie, ktorý má aj inú než materiálnu hodnotu? Pomocou nášho darčeka môžete na dobu dvanástich mesiacov adoptovať túlavého psa na exotickom Borneu a výrazne tak zmeniť život týchto nemých tvárí. Balenie obsahuje jednoduché inštrukcie sa ľahkou online registráciou. Na oplátku dostanete certifikát podporovateľa s fotografiou vami podporovaného psa.

Vaša podpora bude pripísaná na účet charitatívnej organizácie IAPWA (International Aid For the Protection Welfare of Animals).

Hodnota tohto darčeka je inde, než len v obyčajnom zakúpení veci. Na pamiatku vám ostane certifikát o adopcii a plagát, ale v duši vás bude hriať skvelý pocit, že ste pomohli. Hoci by to aj bolo na druhom konci sveta. Pre tých, ktorí by chceli byť ešte užitočnejšie, je tu navyše možnosť stať sa dobrovoľníkom a odcestovať za opustenými psíkov priamo na Borneo a pomáhať na mieste.

Do 28 dní od registrácie príde certifikát.

Adopcia trvá 12 mesiacov.

Nový dotaz

Štítky