Česká republikaSlovensko

Odblokovací turbo SIM karta N5

Odblokovací turbo SIM karta N5
  • Značka: Iso Trade
  • Kód tovaru: 00000298

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Ak sa Vám už niekedy stalo, že ste si nedopatrením zablokovali SIM kartu, potom nezúfajte. Táto nepríjemnosť sa už nemusí opakovať vďaka tejto špeciálnej odblokovací turbo SIM karte N5. Túto SIM kartu vložíte do telefónu a po zapnutí funguje rovnako ako neblokovaný telefón. Nemusíte teda riešiť blokáciu karty so servisom. Odblokovací turbo SIM karta funguje v 99% prípadoch zablokovaných mobilných telefónov.

Turbo SIM karta sa používa ako adaptér medzi Vašou Šimka a otvorom v telefóne. Vďaka tejto pomôcke budete mať po starostiach. Originálny darček pre Vaše mobilné telefóny. Špecifikácia produktu: Vynechajte Simlock - nestratíte záruku Nová čipová sada - nezaberá navyše energiu Žiadne káble, nie je potrebné programovanie Spolupracuje so sim kartami všetkých operátorov!

Neruší komunikáciu telefónu so sieťou, komunikuje s telefónom v reálnom čase bez oneskorenia. Za služby odomknutie nemusíte nikomu platiť, nenesiete žiadne riziko poškodenia telefónu. Navyše zmenou telefónu na iný jednoducho prenesiete kartu a budete pokračovať v používaní siete vášho operátora.

Parametre
Rozmery (cm)2,4 x 1,4
Hmotnosť (g)1

Nový dotaz