Česká republikaSlovensko

Projektor oceánu Morská lagúna

Projektor oceánu Morská lagúna
  • Projektor oceánu Morská lagúna
  • Projektor oceánu Morská lagúna
  • Projektor oceánu Morská lagúna
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: DZ875

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Svetelný a hudobné morský projektor vytvorí ilúziu morských vĺn v akejkoľvek miestnosti. Perfektná relaxačná pomôcka pre dospelých aj pre deti, ktorým pomôže upokojiť a spať. Pomáha uvoľniť sa a zaspať. Možnosť relaxačnej hudby súčasťou. Vhodné do detskej izby, do kúpeľne alebo do spálne. Samozrejme perfektný aj do meditačnej miestnosti. Projektor vyžaruje svetlo dynamicky a premieta na strop jemné, meniace sa vlny. Účinok je veľmi realistický a príjemné na pohľad.

Výhody projektora pre deti: Vizuálny stimulácia: Deti sa učia viesť pohľad oka za objektom, ktorý je v pohybe a naučiť sa farby. Sluchové stimulácia: Je to jedna z prvých foriem vedomia vonkajšieho sveta. Deti priťahujú rôzne typy zvukov a už od začiatku reagujú na rytmus. Koordinačné schopnosti: Prvý dotyk, deti objavujú svet okolo seba a zlepšujú svoje zručnosti. Motorické zručnosti: Skrze voľný pohyb sa deti učia ovládať svoje telo a objavovať svet okolo nich v reakcii na podnety z okolitého prostredia. Hudobné schopnosti: Tým, že počúva rôzne druhy zvukov, dieťa bude rozvíjať svoj vlastný zmysel pre rytmus.

Možnosť napájania (a dobíjanie) cez USB (kábel je súčasťou balenia) alebo z batérií typu AA (tzv.tužkové batérie, nie sú súčasťou balenia).

Rôzne efekty: farebný, rýchle prepínanie farieb, jemné prelínanie

Nový dotaz