Česká republikaSlovensko

Termoska Spokey Hotty 520 ml - čierna

Termoska Spokey Hotty 520 ml - čierna
 • Termoska Spokey Hotty 520 ml - čierna
 • Termoska Spokey Hotty 520 ml - čierna
 • Termoska Spokey Hotty 520 ml - čierna
 • Značka: Primus
 • Kód tovaru: 928441
 • Dostupnosť: 2 ks skladom
 • Cena:
  17,35 €
  (14,46 € bez DPH 20%)

Nepostrádateľný spoločník počas cestovania, 100% tesniace a precízne vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov? To je termofľaša Spokey HOTT!

Nevyhnutná počas výletov aj do práce!

Termofľaša Spokey Hott si môžete vziať doslova kamkoľvek - hodí sa na rodinný výlet, horskú túru, pri ceste do práce alebo na akékoľvek iné dobrodružstvo. Horúci nápoj počas výletu príde vždy vhod, obzvlášť pri nízkych teplotách. Je vyrobená z najlepších materiálu tak, aby mala zvýšenú mechanickú odolnosť proti prípadnému poškodeniu alebo poškriabaniu.

Veľmi dlhá výdrž!

Model Hott udrží teplé či studené nápoje po veľmi dlhú dobu. Ak fľašu naplníte vriacou vodou (100 ° C), nápoj vám vydrží teplý až 24 hod. Vďaka tomu vám dáva možnosť vziať si so sebou veľké množstvo teplého nápoja - kávy alebo čaju. Zachovanie teploty závisí na množstve a teplote nápoja, frekvencie otvárania a okolitej teplote.

Dokonalá tepelná izolácia!

Termofľaša Spokey Hott s objemom 520 ml má prvotriedne skrutkovanie uzáver, ktorý sa nikdy nestratí a ktorý nevytečie. Vďaka svojim rozmerom sa zmestí do akejkoľvek tašky či batohu. Zároveň vám dáva možnosť vziať si so sebou veľké množstvo teplého nápoja - kávy alebo čaju. Verte nám - stojí za to ju mať vždy po ruke počas akéhokoľvek cestovanie!

Parametre
Rozmery (cm)7 x 7 x 19,7
Objem (l)0,52
Materiálsteel 304, silikon, polypropylen
Termoska Spokey Hotty 520 ml - oranžová

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz