Česká republikaSlovensko

Zap-IT Mosquito

Zap-IT Mosquito
  • Zap-IT Mosquito
  • Značka: Zap-IT
  • Kód tovaru: ZS139

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Zap-It! je celosvetovo známy, medicínsky overený výrobok, pomocou ktorého dosiahnete okamžité úľavy od bolesti po uštipnutí komárom. Jednoducho priložíte Zap-It! na vyrážku a stlačíte. Výsledok sa dostaví okamžite! Predídete tak ďalšiemu svrbenie a poškriabaniu pokožky v mieste bodnutia. Je vhodné vziať si Zap-It! so sebou najmä tam, kde očakávate zvýšený výskit komárov. Zap-It! je nevyhnutnou súčasťou hlavne v teplých mesiacoch nielen pre cestovateľov k vode, či do lesa, ale napríklad aj pre deti na chalupu a podobne.

Postup: Zastavuje svrbenie a znižuje opuchy. Upokojuje zápal a predchádza poškrabaniu. To všetko rýchlo, efektívne a bezpečne. Priložíte priamo na vyrážku pridržíte Zap-It! medzi ukazovákom a prostredníkom a palcom stlačíte tlačidlo. Tlačidlo stlačíte minimálne 5x rýchlo za sebou alebo aj viackrát podľa Vašej potreby.

Nový dotaz

Štítky