Česká republikaSlovensko

3D pero s LCD displejom - modré

3D pero s LCD displejom - modré
  • 3D pero s LCD displejom - modré
  • 3D pero s LCD displejom - modré
  • 3D pero s LCD displejom - modré
  • 3D pero s LCD displejom - modré
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: 6790

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Náplne nájdete v kategórii 3D perá .

3D pero ponúka škálu možností na kreatívne tvorenie. Nejedná sa však iba o kreslenie, pomocou tejto jedinečnej technológie je možné vytvárať najrôznejšie plastické objekty. Pero funguje na rovnakom princípe ako tavná pištoľ, to znamená, že za pomoci správnej teploty taví vložený materiál, a vy pomocou pera tvoríte. Výhodou je, že je možné maľovať nielen na plochu, ale aj do strán, čo vám ponúka takmer neobmedzené možnosti pre vašu tvorbu. Obsluha 3D pera je veľmi jednoduchá, takže s pomocou rodičov sa môžu vyhrať aj deti.

Ako sa 3D pero používa?

Pripojte adaptér pera do napájacieho konektora na konci pera a druhý koniec zapojte do zásuvky. Následne sa rozsvieti žltá kontrolka. Šípkou na displeji nastavte materiál PLA a po rozsvietení červenej kontrolky sa pero začne predhrievať. Potom, čo kontrolka svieti zeleno, je pero pripravené na použitie. Do plniaceho otvoru na vrchu pera vložte PLA náplň vo farbe, s ktorou chcete tvoriť. Pridržaním spodnej šípky na pere sa začne náplň vtláčať do šípky. Náplň sa vytláča automaticky, pri kreslení nie je nutné stláčať žiadne ďalšie tlačidlo. Pero sa samo automaticky vypne po piatich minútach nečinnosti. Pre opätovné spustenie stlačte tlačidlo vpred. Pre vybratie náplne alebo výmenu farby náplne stlačte tlačidlo pre spätný posun.

Čo je to PLA filament?

PLA je termoplastický polyester, ktorý sa vyznačuje dobrou pevnosťou a stálofarebnosťou. Ide o materiál z ktorého je vyrobená náplň do vášho 3D pera. Základom na výrobu tohto materiálu sú obnoviteľné zdroje, ako napríklad kukuričný škrob. Tavná teplota materiálu PLA je okolo 180 °.

Obsah balenia:

1x 3D pero

1x stojanček na 3D pero

1x kábel do zásuvky

3x farebná náplň PLA

Technická špecifikácia:

Rozmery pera: 18,5 cm x 4,5 cm x 3 cm

Dĺžka kábla: 140 cm

Napájanie: priložený adaptér

Napätie: 12 V

Priemer struny: 1,75 mm

Obsahuje návod v slovenskom jazyku. Vhodné pre deti staršie ako 8 rokov. Používať pod dohľadom dospelej osoby. Nedotýkajte sa nahriateho hrotu.

Parametre
Rozmery (cm)18,5 x 4,5 x 3

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz