Česká republikaSlovensko

Alkoholová ruleta - čierna

Alkoholová ruleta - čierna
  • Alkoholová ruleta - čierna
  • Alkoholová ruleta - čierna
  • Značka: Froster
  • Kód tovaru: D0746/CER
  • Dostupnosť: 7 ks skladom
  • Cena:
    12,59 €
    (10,49 € bez DPH 20%)

Predstavujeme vám ultimátnu hru, ktorá rozprúdi zábavu na každej párty. Stačí správne zvoliť výber pitia a roztočiť ruletu.

Ponúkame vám tri varianty hry:

1. variant - Polovičný abstinent: Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Potom musí vypiť panáka s takým číslom, na ktorom sa gulička zastaví. Ďalší hráči pokračujú po jeho vzore. Ak sa gulička zastaví na čísle s prázdnym pohárom, má smolu/šťastie (záleží na každom, ako to vezme) av tomto kole nepije. Pokračujú ďalší hráči a víťazom sa stáva ten, kto vypije posledný pohárik.

2. variant - Študentské roky: Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Potom musí vypiť panáka s takým číslom, na ktorom sa gulička zastaví. Ďalší hráči pokračujú po jeho vzore. Ak sa gulička zastaví na čísle s prázdnym pohárom, v tomto kole nepije. Akonáhle však zostávajú menej ako 3 plné panáky, je nutné poháre doplniť a začať ďalšie kolo. Vyhráva ten, kto aj po 25 kolách vie, koľko má rokov, a kde pracuje.

3. variant - Ruský drevorubač: Prvý hráč roztočí ruletu a vhodí guličku. Musí vypiť všetky ostatné panáky, než toho, na ktorom sa zastavila gulička. Potom je nutné všetkých panákov doliať a pokračuje ďalší hráč. Vyhráva hráč, ktorý trafí domov.

Parametre
Materiálové zloženieplast + sklo
Materiálplast, sklo

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz