Česká republikaSlovensko

Banánová chňapka

Banánová chňapka
  • Banánová chňapka
  • Banánová chňapka
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: DZ888

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

V kuchyni visí na vešiačiky trs banánov! Nič nemožné, ale takto sa u nás predsa tento typ ovocia neuskladňuje, nedá vám a pozriete sa zblízka. Aha, všetko je inak! Štýlovo dokonalá chňapka na horúce riadu, podľa odborníkov vraj je to vraj dokonca pop-art!

Vlastne sa svojím spôsobom naozaj o malé umelecké dielko jedná, tvar je dizajnérom dokonale využitý a dokáže oklamať skoro každého okoloidúceho. Obojstranne vykonaný potlač ešte zvyšuje šancu na dokonalý efekt uzretí trsu tropického ovocia, chňapka je okrem praktického využitia tiež ozdobným prvkom v každej kuchyni, navyše určite aj vhodným darčekom pre zručnú a skúsenou kuchárku alebo pokojne aj pre začínajúceho kuchára - amatéra, z takého darčeka musí mať radosť jednoducho každý!

Z jednej strany nechýba na trsu dokonca ani autentická oválna nálepka, akú bývajú exotické plody označené. Proste efekt dokonalý a pritom je skutočne to praktický pomocník, koniec zápolenia s hrncami či pekáči za použitia utierky alebo iných zúfalých náhradiek. Do každej kuchyne totiž jednoducho poriadna chňapka patrí. Nechýba ani uško pre zavesenie.

Spĺňa normu BS6526 1998. Prať na 40 ° C. Neperte dohromady s tmavým prádlom. Výrobok sa nesmie bieliť. Nedávajte do chemickej čistiarne. Chňapku nemožno žehliť. Nesušiť v bubnovej sušičke. Nevystavujte otvorenému ohňu. Pred prvým použitím chňapku vyperte.

Parametre
Rozmery (cm)25 x 21
Materiál100% bavlna

Nový dotaz