Česká republikaSlovensko

Bluetooth stereo reproduktor a prehrávač MP3 a FM

Bluetooth stereo reproduktor a prehrávač MP3 a FM
  • Bluetooth stereo reproduktor a prehrávač MP3 a FM
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: TV341

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Bezdrôtový reproduktor, je malý a kompaktný reproduktor so silným zvukom. Bezdrôtové prehrávanie hudby pomocou Bluetooth, ľahké a jednoduché párovanie a ovládanie a možnosť dobíjania chytrého zariadenia alebo tabletu pomocou USB výstupu.

Hlavné dôvody, prečo si tento reproduktor zamilujete:

1) Koncentrovaný stereofónny zvuk.

2) Pohodlie bezdrôtového pripojenia.

3) Prepracovaný a zároveň štýlový dizajn

Porty USB čítačka pamäťových kariet Micro SD vám umožní počúvať hudbu z Memory Stick alebo karty micro SD s podporou až 32GB.

Jednoduché prenášanie Rozmery aj hmotnosť tohto reproduktora nie sú nijako vysoké a vďaka tomu nebude problém s jej prenášaním na najrôznejšie miesta, kde si budete chcieť dopriať kvalitné počúvanie obľúbenej hudby.

Veľká podpora kompatibilných zariadení Kvalitný prenosný reproduktor sa k najrôznejším audio zariadením pripája pomocou bezdrôtového bluetooth 2.1 rozhranie s dosahom až 10 metrov a vďaka tomu je možné prehrávať hudbu ako z klasických prístrojov ako sú počítačové stanice, notebooky, ako aj z mobilných zariadení zahŕňajúce iPod, iPhone, iPad, Android 3.0 a novšie, tabliet, prenosné CD alebo MP3 prehrávača. Vstavaná Li-Ion batéria umožní počúvanie až 5 hodín.

Kapacita batérie: 400mAh (3,7V)

Nabíjacie napätie: DC5V

Parametre
Výkon4x3W
Rozmery (cm)15 x 3,5 x 6

Nový dotaz