Česká republikaSlovensko

Čistiace rukavice z mikrovlákna

Čistiace rukavice z mikrovlákna
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: 105-605

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Táto praktická utierka je určená ako pre suché aj mokré čistenie. Pri použití v suchom stave je čistenie efektívnejšie než u tradičných tkanín, vďaka statickému náboju z vlákien utierky ktorý priťahuje prach. Pri mokrom čistení utierka skvele priťahuje a udržiava špinu a tekutiny.

Mikro vlákno jednotlivých chápadiel zvýši efektivitu čistenia na väčšej ploche vďaka pohltenie veľkého množstva nečistôt. Utierka funguje ako magnet na prach, špinu a tekutiny. Rovná plocha s mikrovláknom je určená pre leštenie. Vďaka jemnej tkanine docielite rozleštenie do dokonalého lesku. Tvar rukavice a veľký počet chápadiel vám zefektívni čistenie v rohoch a ťažko dostupných miestach, vďaka veľmi jemnej tkanine nehrozí nebezpečenstvo poškriabaniu chúlostivých povrchov.

Nový dotaz