Česká republikaSlovensko

Darčeková sada horúcich kameňov

Darčeková sada horúcich kameňov
  • Darčeková sada horúcich kameňov
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: ZS052

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Doprajte si príjemnú masáž lávovými kameňmi. S partnerom experimentujte a prepojte aróma terapiu s termoterapiou. Príjemná vôňa vonných tyčiniek a sviečka navodí krásne romantickú atmosféru. Táto sada lávových kameňov je dodávaná v darčekovom balení a hodí sa perfektne ako romantický darček.

Kamene môžete používať aj studené ale teplé sú najlepšie. Zalejte ich horúcou vodou, po chvíľke je zlejte a dajte do uteráka. Počkajte až budú mať teplotu, ktorú potrebujete a prikladajte na telo. Možno ich používať aj studené. V tom prípade je namočte do studenej vody, alebo je na chvíľu vložte do chladničky. Zaručujeme vám, že s touto sadou navodíte správnu relaxačnú atmosféru.

Obsahuje: 9x lávový kameň, 1x darčekové balenie, 1x sada vonných tyčiniek, 1x držiak na vonné tyčinky, 1x relaxačná sviečka, 1x mištička na sviečku

Nový dotaz