Česká republikaSlovensko

Detektor lži

Detektor lži
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: D1168

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Máte podozrenie, že niekto vo vašom okolí nehovorí tak úplnú pravdu? Teraz ho môžete odhaliť! Pozvite "kamarátov" na príjemné večerné posedenie a zahrajte si nemenej príjemnú hru. Teraz držíte v rukách silnú zbraň! Len ozajstní tvrďáci budú radšej zapierať a riskovať elektrický šok. Ale pozor! Varujeme vás, že váš život po odhalení pravdy možno už nikdy nebude rovnaký ako predtým. Možno sa naruší vaše priateľské, partnerské alebo rodinné vzťahy...preto voľte otázky veľmi opatrne as rozvahou.

Ten, ktorý zodpovedá, si položí ruku na detektor do príslušného otvoru. Detektor nasníma údaje o príslušnom. Položte otázku, skúšaný odpovie a detektor odpoveď vyhodnotí. Pripravte sa na chvíle plné stresu a napätia! Nepravdivá odpoveď znamená jediné...elektrický šok!

Nie je vhodné pre osoby s epilepsiou, kardiostimulátory a deti do 14 rokov.

Nový dotaz

Štítky