Česká republikaSlovensko

Energetický lávový prívesok Quantum Pendant

Energetický lávový prívesok Quantum Pendant
  • Energetický lávový prívesok Quantum Pendant
  • Energetický lávový prívesok Quantum Pendant
  • Značka: Quantum Science
  • Kód tovaru: QUANTUM
  • Dostupnosť: 12 ks skladom (do vypredania zásob)
  • Cena:
    7,56 € 6,81 € (10% zľava)
    (5,67 € bez DPH 20%)

Zvlášť v zahraničí populárne doplnok. Unikátny energetický prívesok z lávového kameňa. Kvalitne spracovaný lávový okrúhly prívesok na koženom remienku na krk. Jedná sa o netoxický spôsob, ako znížiť škodlivé baktérie a plyny súčasnosti a tým zlepšiť vaše zdravie. Lávový kameň je silným ochranným amuletom. Zasvätený liečenie a uzdravenie. Pomáha odrážať fyzické i psychické útoky a navarací je späť k pôvodcovi.

Quantum Pendant je vyrobený za pomoci japonskej technológie energetickou firmou Quantum Science. Súčasťou je aj darčeková krabička, vrátane certifikačné karty. Ako prívesok, tak táto karta má unikátne sériové číslo, ktorá potvrdzuje originál každého energetického prívesku z lávového kameňa.

Quantum Pendant je vyrobený z prírodných minerálov, ktoré sú oddelené a štrukturálne spojené dohromady na molekulárnej úrovni. To produkuje skalárne energiu, ktorá pomáha zvýšiť bio-elektrické pole tela. Prívesok Quantum podporuje pozitívne prúdenie energie a pomáha udržiavať energetickú rovnováhu. Prispieva tak k obnove energie, posilňovanie tela a obnovuje energetické bilancie v tele. Prívesok Quantum Pendant pomáha človeku k udržaniu zdravia a pohody.

Použitie: Prívesok noste na retiazke alebo vo vrecku. Skalárne energie z prívesku pracuje navonok aj vo vnútri tela. Navonok skalárne energie zvyšuje v tele bio-elektrické pole. Vnútorne uľahčuje permeabilitu buniek, a tým posilňuje mnoho fyziologických funkcií buniek v tele.

Materiál: vyrobené z lávového kameňa

Dĺžka: 70 cm

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz