Česká republikaSlovensko

Gevey SIM Supreme pre Iphone 4

Gevey SIM Supreme pre Iphone 4
  • Značka: Gevey
  • Kód tovaru: GEVEY

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

SIM karta odomyká iPhone 4 blokovaný na operátora bez nutnosti Jailbreak a softvérového odomknutie. Pomocou karty možno sprístupniť všetky funkcie siete iného operátora, vrátane 3G. Súčasťou balenia je šuplík pre SIM kartu. S touto verziou Turbo Sim karty GEVEY nie je potrebné vykonávať odblokovací proces - odblok sa vykonáva automaticky. Formát karty Micro-SIM (nie je pre Iphone 4S a novšie).

SIM karta vie odomknúť iPhone 4 iOS: 4.0, 4.1, 4.2.1, 4.3, 4.3.1, 4.3.3, 4.3.5 a iOS 5. Baseband 1.59, 2.10, 3.10.1, 4.10, 4.10.1

Dôležité upozornenie: pre bezproblémové odomknutie telefónu nesmie byť SIM karta zabezpečená PIN kódom!

Návod:

1. Vypnite telefón. Pripravte si šuplík s GEVEY kartou a napoly ho vsuňte do telefónu.

2. Zapnite telefón. Bude hlásiť "No Sim card installed" (SIM karta nenájdená), prejdite prstom po "Slide to unlock" a v rovnaký čas vsuňte celý šuplík s GEVEY kartou do telefónu.

3. Počkajte na vyskočenie hlášky "Accepting use GEVEY product and pls visit www.GEVEY-3G.com", kliknite na "Accept", počkajte 15 sekúnd a zavolajte tiesňové volania "112", po dvoch sekundách ho vypnite.

4. Teraz choďte do "Settings" (Nastavenie) a aktivujte Airplane mode (Mód lietadlo). Vyskočí hláška "Sim card activation failed" (Aktivácia SIM karty zlyhala), ignorujte ju. Po chvíli displej zobrazí "No sim card installed" (SIM karta nenájdená), opäť hlášku ignorujte a deaktivujte Airplane mode.

5. Počkajte 10-12 sekúnd, kým nenaskočí signál.

Nový dotaz