Česká republikaSlovensko

Grow it Chmeľ

Grow it Chmeľ
  • Grow it Chmeľ
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: GI013

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Sada Grow it určite poteší každého milovníka piva. Táto krabička obsahuje všetko potrebné pre vypestovanie vášho vlastného chmeľu. Stačí len zasadiť semienka do priložených kvetináčov, zalievať a starostlivo sa o ne starať. Ak sa všetko zadarí, už čoskoro môžete vo svojej izbe mať vlastnoručne vypestovaný chmeľ. Prečo sa teda nepokúsiť o výrobu vlastného piva? S týmto darčekom určite potešíte každého milovníka prírody a pestovateľa.

Chmeľ môžete sadiť počas celého roka. Semená by mala byť zasiate len po povrchu zeminy, nezakryté. Je dobré si nechať pár semienok v rezerve, keby sa váš prvý pokus nepodaril. Pokiaľ chcete mať zostávajúce semená čerstvé, zabaľte ich do fólie a zapečaťte lepiacou páskou alebo sponkou. Po vysiatí zakryte igelitovým sáčkom a umiestnite na slnečné miesto v izbovej teplote asi na 14-21 dní Vyhnite sa plastovým krabičkám do mrazničiek, ktoré neprepúšťa vzduch. V tenších vreckách sa udrží dostatočná vlhkosť a pritom môže prebiehať výmena vzduchu. Je dôležité, aby sa zakryté osivo nebolo nikdy vystavené na priamom slnku tak, aby v sáčku / krabičke narástli teploty tak, že by sa semienko mohlo uhynúť. Pravidelne kontrolujte, či je povrch dostatočne vlhký.

Nový dotaz

Štítky