Česká republikaSlovensko

Grow it Chocolate - minimálna trvanlivosť do 31.10.2018

Grow it Chocolate - minimálna trvanlivosť do 31.10.2018
 • Grow it Chocolate - minimálna trvanlivosť do 31.10.2018
 • Značka: Nezadán
 • Kód tovaru: GI056-exp:2018-10-31
 • Dostupnosť: 1 ks skladom (do vypredania zásob)
 • Cena:
  6,64 € 5,97 € (10% zľava)
  (4,98 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Uplynula minimálna doba platnosti (do 31.10.2018) a predáva sa so zľavou.

Súprava Grow it určite poteší každého pestovateľa a pestovateľku. Táto škatuľa obsahuje všetko, čo potrebujete na vypestovanie vlastnej čokolády. Stačí len zasadiť semienka do priložených kvetináčov, zalievať ich a starostlivo sa o ne starať. Ak všetko pôjde dobre, čoskoro môžete zbierať vlastnú čokoládu. Tento darček určite poteší každého milovníka prírody, pestovateľa a milovníka sladkostí.

Návod na pestovanie:

Rastliny môžete vysádzať počas celého roka do vlhkého, ale nie močaristého kompostu, ktorý by nikdy nemal byť suchý. Semená rozsypte po komposte v malých rozostupoch.

Ideálne je, ak ich po výseve prikryjete igelitovým vreckom a umiestnite na slnečné miesto s teplotou 25 - 27 °C. Pri klíčení by mala byť vlhkosť okolo 90 %, kým väčšina z nich nevyklíči, čo trvá približne 20 - 40 dní. Po tom, ako rastliny vyrastú, odstráňte vrecko a premiestnite ich na dobré svetlo.

Muchotrávky vysádzajte až vtedy, keď majú asi 3 - 4 pravé listy. V prípade muchotrávok je to vtedy, keď sú dostatočne veľké na to, aby sa mohli vysádzať samostatne do kvetináčov. Pri sadení do kvetináčov udržiavajte vzdialenosť 22 - 30 cm, aby mali všetky rastliny dostatok svetla. Sadenice rastú pomaly.

Mäsožravé rastliny majú rady chladné obdobie približne 3 mesiace počas roka, preto ich na začiatku zimy premiestnite na chladnejšie miesto (5 - 10 °C), kým na jar nezačnú rásť nové rastliny. V tomto období by bol ideálny vonkajší skleník.

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz