Česká republikaSlovensko

Grow it Čokoláda

Grow it Čokoláda
 • Grow it Čokoláda
 • Značka: Nezadán
 • Kód tovaru: GI056
 • Dostupnosť: 1 - 2 dny od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  11,79 € 10,97 € (7% zľava)
  zľava platí ešte
  (9,14 € bez DPH 20%)
 • Pridať do zoznamu prianí

Sada Grow it určite poteší každého pestovateľa aj pestovateľka. Táto krabička obsahuje všetko potrebné pre vypestovanie vašej vlastnej čokolády. Stačí len zasadiť semienka do přiloženýchkvětináčků, zalievať a starostlivo sa o ne starať. Ak sa všetko zadarí, už čoskoro môžete žať svojou vlastnoručne vyrobenú čokoládu. S týmto darčekom určite potešíte každého milovníka prírody, pestovateľov i milovníkov sladkostí.

Návod na pestovanie:

Rastliny môžete sadiť počas celého roka do vlhkého, ale nie bažinatého kompostu, ktorý by nemal byť nikdy suchý. Seminke saďte, kúsok od seba.

V ideálnom prípade ich môžete po vysiatí zakryť igelitovým sáčkom a umiestniť na slnečné miesto pri teplote od 25 - 27 ° C. Pri klíčení by mala byť vlhkosť okolo 90%, kým väčšina nevyklíčia čo trvá asi od 20 - 40 dní. Potom, čo rastliny povyrastú, zložte sáčok a presuňte ich na dobré svetlo.

Rozesazování mucholapiek vykonávajte až po tom, čo majú zhruba 3 - 4 pravé lístky. U láčkoviek to je v čase, keď už môžu byť ako dostatočne veľké samostatne rozdelené do kvetináčov. pri rozesazování dodržujte vzdialenosť 22 - 30 cm od seba, tak aby všetky mali dostatok svetla. Sadeničky rastú pomaly.

Mäsožravky majú rady chladnú periódu asi 3 mesiace počas roka, takže je k začiatkom zimy presuňte na chladnejšie miesto (5-10 ° C), kým nezačne nový rast na jar. V tomto období by bol ideálny vonkajší skleník.

Nový dotaz