Objednávky odosielame každý pracovný deň. Štandardná doba doručenia 1 pracovný deň môže byť teraz dlhšia. Více informací...
Česká republikaSlovensko

Grow me Noc bez chrápania

Grow me Noc bez chrápania
  • Grow me Noc bez chrápania
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: GI032

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Máte radi prírodu a preferujete jej produkty? A čo by ste povedali svojmu vlastnému filtra vzduchu s liečivým arómou v podobe peknej bylinky? Eukalyptus má blahodárne účinky na dýchacie ústrojenstvo. Silice obsiahnuté v listoch liečivo pôsobí pri zápale priedušiek, kašľa, prechladnutia a zápalu nosových dutín.

Rastlinka pochádza pôvodom z Austrálie, je nenáročná, má rada časté polievanie. Sada so semienkami eukalyptu je vynikajúcim darčekom, ktorý urobí nielen veľkú radosť, ale navyše bude aj pomáhať! Grow me balenie obsahuje balíček so semenami, kvetináč, špeciálnu výživnú zeminu, ktorá po zaliatí napučí, a drevený značkovač budúce rastlinky.

Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.

Nový dotaz

Štítky