Česká republikaSlovensko

Grow me Pekelne ostré Chilli!

Grow me Pekelne ostré Chilli!
  • Grow me Pekelne ostré Chilli!
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: GI028

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Kto chce byť správnym gurmánom, musí zvládnuť aj to vražedne pálivé. Máte okolo seba nejaké milovníkov super pálivých jedál? Alebo ste to práve vy?

Teraz máte skvelú príležitosť vypestovať si chilli papričku, doslova podľa svojho gusta. Táto pomaly horľavá záležitosť v podobe "hot hot chilli" sú v podstate len neškodná semienka extra malých papričiek. Papričkové kríky sú pôvodom z tropických a subtropických oblastí, teda majú radi slnečné a teplé miesta, po zasiatí im kľudne môžete urobiť mini parníček a rastlinka bude v siedmom nebi.

Za svoju pálivú chuť vďačí látke, ktorá sa nazýva kapsaicín, rozpustná v tukoch, ale obsahuje aj veľkú dávku vitamínu C a karoténu B.

Grow me balenie obsahuje balíček so semenami, kvetináč, špeciálnu výživnú zeminu, ktorá po zaliatí napučí, a drevený značkovač budúce rastlinky.

Nový dotaz