Môžete objednávať aj dnes, vo štátny sviatok v ČR. Pokiaľ je tovar skladom, odosielame hneď nasledujúci pracovný deň. Viac...
Česká republikaSlovensko

Grow me Super kuchár - min. trvanlivosť do 31.1.2021

Grow me Super kuchár - min. trvanlivosť do 31.1.2021
 • Grow me Super kuchár - min. trvanlivosť do 31.1.2021
 • Značka: Nezadán
 • Kód tovaru: GI034-exp:2021-01-31
 • Dostupnosť: 4 ks skladom (do vypredania zásob)
 • Cena:
  3,53 € 3,18 € (10% zľava)
  (2,65 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.
 • Pridať do zoznamu prianí

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Po dátume minimálnej trvanlivosti (do 31.1.2021) a predávané tak so zľavou.

Je nepopierateľné, že na vôňu čerstvej bazalky talianskej kuchyne prilákali už nejeden maškrtný jazýček! Urobte si doma tú pravú Taliansku v tom pozitívnom slova zmysle! Máte vo svojom okolí vášnivú gazdinku?

Darček v podobe dizajnového balíčka so semienkami a so všetkým, čo je potrebné pre správnu a kvalitnú sejbu, urobí určite radosť. Bazalka k nám prišla z Afriky a Južnej Ameriky. Tvorí malé kríčky av listoch obsahuje až 1.5% oleja, ktorý spôsobuje charakteristickú a výraznú chuť bylinky a zároveň priaznivo pôsobí na tráviace ústrojenstvo. Niektoré národy bazalku pestujú aj z okrasných dôvodov, takže nie je pochýb, že vaše bylinka bude všestranne využitá, dokonca aj ako okrasa bytu! Grow me balenie obsahuje balíček so semenami, kvetináč, špeciálnu výživnú zeminu, ktorá po zaliatí napučí, a drevený značkovač budúce rastlinky.

Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.

Nový dotaz