Objednávky odosielame každý pracovný deň. Štandardná doba doručenia 1 pracovný deň môže byť teraz dlhšia. Více informací...
Česká republikaSlovensko

Grow me Zostaň v pokoji!

Grow me Zostaň v pokoji!
  • Grow me Zostaň v pokoji!
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: GI061

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

"Keep calm and carry on!" S týmto anglickým nápisom sa v poslednej dobe stretávame skoro všade - na tričkách, plátěnkách aj hrnčekoch ... To preto, že je to múdrosť, ktoré platia! Akonáhle sa Vám niečo nedarí alebo ste v strese, vždy pomôže, keď sa párkrát nadýchnete, upokojíte a potom to vyriešite s čistou hlavou. A levanduľa je aromatická rastlina, ktorej vôňa Vás zaručene upokojí. Stačí zavrieť oči, zhlboka sa nadýchnuť a razom sa prenesiete do slnečnej levanduľou prevoňané Provence. Súčasťou Grow me balenia je všetko, čo potrebujete pre vypestovanie Vašej rastlinky - semienka levandule, kvetináč, špeciálne výživná zemina, ktorá po zaliatí napučí a drevený značkovač.

Obsahuje:

semienka levanduľa

kvetináč

zemina

drevený značkovač

Nový dotaz

Štítky