Česká republikaSlovensko

Hrejúce vankúšik Heat Multiwarmer

Hrejúce vankúšik Heat Multiwarmer
  • Značka: Heat Company
  • Kód tovaru: 42093
  • Dostupnosť: 18 ks skladom (do vypredania zásob)
  • Cena:
    2,08 € 1,89 € (9% zľava)
    (1,56 € bez DPH)
  • Pridať do zoznamu prianí

Okamžitý zdroj tepla s 20 hodinami hrejivosti od firmy Heat Company. Aktivuje sa pri kontakte so vzduchom a má priemernú teplotu 51°C. Netoxický, bez zápachu z 100% prírodných ingrediencií.

Hrejúce vankúšiky MULTIWARMERS poskytujú, príjemné, zdravé teplo po celý deň po dobu až 20 hodín. Multiwarmers môžu byť používané celoročne a môžu pomôcť zmierňovať stres. Po tom, čo prestane hrejúce vankúšik hriať, ho vyhoďte do bežného domáceho odpadu.

Ako hrejúce vankúšik aktivovať: Otvorte vonkajší obal a vyberte z neho hrejúce vankúšik na vzduch. Pre zahriatie vložte Hrejivý vrecko do vnútorného vrecka. Najlepšieho výkonu dosahuje hrejivé vankúšik v polo-uzavretom prostredí. Teplo z tohto hrejúceho vrecúšok je možné čerpať po dobu 20 hodín pri priemernej teplote okolo 51°C. Maximálna teplota hrejúceho vankúšika je 63°C. Tento hrejúce vankúšik ohrieva neustále. Hrejúce vankúšik dosahuje maximálne teploty približne po 15 min.

Obsah sáčku: tvorí zmes železného prášku, aktívneho uhlíka, vody, soli a zeminy. Táto zmes je uzavretá v špeciálnom papierovo-látkovom vrecka a vďaka špeciálnemu patentu sa nedostane dovnútra a von z vrecka nič iné ako vzduch, na ktorom je postavený celý princíp fungovania týchto Hrejúce vankúšikov. Celý sáčok je ekologicky a toxicky neškodný. Tieto Hrejivé vankúšiky spĺňajú podmienky pre predaj v EÚ.

Parametre
Rozmery (cm)9 x 13

Nový dotaz