Česká republikaSlovensko

Hrejúce vankúšik na nohy Heat Fusswarmer 2 ks

Hrejúce vankúšik na nohy Heat Fusswarmer 2 ks
  • Značka: Heat Company
  • Kód tovaru: 42091

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Okamžitý zdroj tepla s 6 hodinami hrejivosti od firmy Heat Company. Aktivuje sa pri kontakte so vzduchom a má priemernú teplotu 40°C. Netoxický, bez zápachu z 100% prírodných ingrediencií.

Hrejúce vankúšiky do topánok sú extrémne tenké a sú preto vhodné pre každé topánky (do všetkých typov obuvi). Aby bol zaistený dostatok vzduchu okolo nohy, odporúča sa prilepiť lepiacou stranou k hornej časti vložky u topánky. Po tom, čo prestane hrejúce vankúšik hriať, ho vyhoďte do bežného domáceho odpadu.

Rozmery: cca 9 x 7 cm

Obsahuje: 1 pár = 2 ks

Ako hrejúce vankúšik aktivovať: Otvorte vonkajší obal a vyberte z neho hrejúce vankúšiky (1 pár) na vzduch. Odstráňte obal z lepiacej časti vankúšika. Prilepte hrejúce vankúšik na vložku topánky alebo na ponožku. Vankúšik začne hriať v nasledujúcich minútach. Teplota týchto vrecka je znížená na teplotu okolo 40°C. Teplo z týchto Hrejúce vankúšikov je možné čerpať po dobu 6-tich hodín, ak sú užívané vnútri topánok.

Obsah sáčku: tvorí zmes železného prášku, aktívneho uhlíka, vody, soli a zeminy. Táto zmes je uzavretá v špeciálnom papierovo-látkovom vrecka a vďaka špeciálnemu patentu sa nedostane dovnútra a von z vrecka nič iné ako vzduch, na ktorom je postavený celý princíp fungovania týchto Hrejúce vankúšikov. Celý sáčok je ekologicky a toxicky neškodný. Tieto Hrejivé vankúšiky spĺňajú podmienky pre predaj v EÚ.

Nový dotaz