Česká republikaSlovensko

Hrejúce vankúšik na telo Heat Bodywarmer

Hrejúce vankúšik na telo Heat Bodywarmer
  • Značka: Heat Company
  • Kód tovaru: 42092

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Okamžitý zdroj tepla s 12 hodinami hrejivosti od firmy Heat Company. Aktivuje sa pri kontakte so vzduchom a má priemernú teplotu 51°C. Netoxický, bez zápachu z 100% prírodných ingrediencií.

Hrejúce vankúšiky na telo (Bodywarmers) sú extrémne tenké a hodí sa pod všetky druhy oblečenia. Sú prakticky neviditeľné a poskytujú príjemné a zdravé teplo. Vďaka tomuto hřejícímu vankúšiku môžete nosiť menej ťažký odev a teplo je stále zachované. Môže byť umiestnený napríklad pod blúzkou alebo košeľou na mieste, kde chcete teplo. Vankúšik vám pomôže uvoľniť sa. Pre zaistenie tepla na Vami určenom mieste je na sáčku lepiaca strana, vďaka ktorej môžete prilepiť vrecúško na vami určené miesto na spodnom prádle. Po tom, čo prestane hrejúce vankúšik hriať, ho vyhoďte do bežného domáceho odpadu.

Rozmery: cca 9 x 13 cm

Obsahuje: 1 ks

Ako hrejúce vankúšik aktivovať: Otvorte vonkajší obal a vyberte z neho hrejúce vankúšik na vzduch. Odstráňte obal z lepiacej časti vankúšika. Pripevnite lepiacou stranou oblečenie. Vhodné miesto pre umiestnenie tohto hrejúceho vrecka je spodná strana spodnej bielizne (tak aby sa dotýkal sáčok chrbta, prípadne miest kde chcete teplo), kde je možné čerpať teplo tohto hrejúceho vreciek po dobu 12 hodín pri priemernej teplote okolo 51°C. Maximálna teplota hrejúceho vankúšika je 63°C. Tento hrejúce vankúšik ohrieva neustále. Dosiahnutie maximálnej teploty je približne po 15 min.

Obsah sáčku: tvorí zmes železného prášku, aktívneho uhlíka, vody, soli a zeminy. Táto zmes je uzavretá v špeciálnom papierovo-látkovom vrecka a vďaka špeciálnemu patentu sa nedostane dovnútra a von z vrecka nič iné ako vzduch, na ktorom je postavený celý princíp fungovania týchto Hrejúce vankúšikov. Celý sáčok je ekologicky a toxicky neškodný. Tieto Hrejivé vankúšiky spĺňajú podmienky pre predaj v EÚ.

Nový dotaz