Česká republikaSlovensko

Kompresné podkolienky Miracle Socks - čierne

Kompresné podkolienky Miracle Socks - čierne
  • Kompresné podkolienky Miracle Socks - čierne
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: 012-212

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Ak patríte k stále sa zväčšujúci skupine ľudí, ktorí majú problém s boľavými alebo otékajícíma nohami, boľavým chodidlami a podobnými problémami, ktoré spôsobuje predovšetkým sedavé zamestnanie či diabetes, potom sú tieto ponožky určené presne pre Vás.

Ich výhodou sú okrem zdravotných funkcií tiež vysoká miera komfortu nosenia diky kvalitnému materiálu a šitia, univerzálna čierna farba a tenká tkanina, ktorá neprekáža v žiadnej topánke. Veľmi ich oceníte tiež pri cestách lietadlom, kde pomáhajú s únavou nôh, vďaka kompresný funkciu. Ponožky sú vhodné ako pre ženy tak mužov.

Pomáhajú redukovať opuchnuté nohy a chodidlá. Podporujú krvný obeh. Znižujú bolesť nôh a chodidiel pri dlhej chôdzi. Pomáhajú mierniť symptómy kŕčových žíl. Podkolienky sú ideálne pre cestovanie, šport, ale samozrejme aj pre každodenné nosenie. Sú určené hlavne ľuďom so sedavým zamestnaním.

Parametre
Materiál70% bavlna, 25% polyamid (nylon), 5% elastan

Nový dotaz