Česká republikaSlovensko

Masážne a hygienické vložky Gultio - hnedé

Masážne a hygienické vložky Gultio - hnedé
  • Značka: Gultio
  • Kód tovaru: 18
  • Dostupnosť: 9 ks skladom (do vypredania zásob)
  • Cena:
    2,18 € 1,97 € (10% zľava)
    (1,64 € bez DPH 20%)

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Masážne, hygienické a veľmi pohodlné vložky do topánok slúžia ako prevencia mykotických infekcií nôh, ale aj ako nepostrádateľný doplnok pre vaše pohodlie. Plocha vložky tvorí nepravidelný vzor s otvormi, vďaka ktorým cirkuluje vzduch, ktorý ovplyvňuje mikroklímu v topánke. Pôsobí izolačne, podporuje prekrvenie nôh a bráni proti otlakom aj pri celodennej záťaži.

Okrem prevencie pre zdravie nôh chráni aj obuv. Jej životnosť sa predĺži až o štvrtinu - vložky totiž šetria vnútorné vrstvy a výstelku pred agresívnym pôsobením potu.

Vložky do topánok Gultio majú priemyselným vzorom chránenú štruktúru, vďaka čomu sa stávajú jednotkou na trhu vo svojej kategórii. Gultio myslí na Vašu pohodu za všetkých situácií.

Striebro ničí viac ako 650 choroboplodných baktérií, vírusov, mykóz, plesní a pôsobí aj proti baktériám rozkladajúcim pot. Rovnako striebro pomáha pri osobnej hygiene. Priaznivé efekty striebra sú doslova záchranou pre ľudí s citlivou pokožkou a ekzémami alebo pre alergikov. Drobné čiastočky striebra jednoducho vedia divy.

Materiál: antibakteriálna prísada na báze oxidu hlinitého napodporujúceho aktívnou formou striebra

Parametre
Balenie1 pár
Materiálové zloženiepolyuretan
Materiál100% polyuretan
Krajina výroby
Masážne a hygienické vložky Gultio - biele

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz