Česká republikaSlovensko

NeoCube magnetické guličky 5mm 216 ks - zelené

NeoCube magnetické guličky 5mm 216 ks - zelené
  • NeoCube magnetické guličky 5mm 216 ks - zelené
  • NeoCube magnetické guličky 5mm 216 ks - zelené
  • Značka: Sell Toys
  • Kód tovaru: 26004

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Magnetické guličky NeoCube s priemerom jednej guličky 5 mm.

Pravdepodobne ste o nich už počuli, ale kým ich sami nevyskúšate, neobjavíte skvelý potenciál magnetických guličiek NeoCube. 216 malých neodymových guličiek môžete skladať do neobmedzeného množstva objektov vďaka ich tvaru a vysokému magnetizmu. Fantázii sa medze nekladú, môžete vymýšľať vlastné objekty alebo sa treba inšpirovať jedným z tisíce videí na YouTube.

NeoCube rozvíja motorické a priestorové schopnosti, zabaví na dlhú dobu, ale predovšetkým je to perfektná antistresová hračka. 216 vysoko magnetických guličiek. Z guličiek ide zložiť neobmedzené množstvo objektov. Je možné dokúpiť viac sád NeoCube a spájať ich. Perfektná antistresová hračka.

Parametre
Rozmery - balenie (cm)7 x 7 x 4,5
Priemer (cm)0,5
Hmotnosť (g)140
NeoCube magnetické guličky 5mm 216 ks - červenéNeoCube magnetické guličky 5mm 216 ks - fialovéNeoCube magnetické guličky 5mm 216 ks - striebornéNeoCube magnetické guličky 5mm 216 ks - svetlo modré

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Farby

Zelená

Určenie

👶 Pre deti