Česká republikaSlovensko

Pracia guľa Eko - modrá

Pracia guľa Eko - modrá
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: 065-725

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

V porovnaní s obvyklými spôsobmi pranie bielizne použitím ekologické pracie gule šetríte svoje peniaze, chránite prírodu, znižujete výskyt baktérií vo vypranom bielizni a minimalizujete riziko výskytu alergických reakcií vyvolaných zvyšky pracieho prášku.

Aktívnou prácou zložkou je unikátny biologický keramický materiál s hodnotu pH cca 8-10, teda rovnaké ako má chemický prací prostriedok. Táto Eko pracia guľa má silný alkalický účinok vďaka ktorému môže účinne odstraňovať škvrny od mastnoty, ovocia a zeleniny, ai Pri každodennom praní do 4 kilogramov prádla je doba použiteľnosti tejto pracej gule minimálne 3 roky a približne na 1000 použití.

Návod: Oddeľte od seba biele a farebné prádlo (farebné prádlo perte vždy oddelene od bieleho). Vložte praciu guľu Clean Balz do bubna práčky doprostred špinavého prádla. Zapnite práčku, neprekračujte teplotu prania viac ako 50 ° C! Po ukončení pracieho procesu vyberte čisté a zdravotne nezávadné prádlo z práčky a dajte sušiť obvyklým spôsobom. V prípade, že máte práčku kombinovanú so sušičkou vyberte Eko prác guľu vždy pred začiatkom sušiaceho procesu! Eko prác guľu môžete tiež použiť pre ručné pranie (avšak pred začatím ručného prania nechajte prádlo namočené spolu s Eko pracou guľou minimálne po dobu jednej hodiny). Pozn: Pre zaručenie kvalitného vyprania veľmi znečistenej bielizne (zaschnuté škvrny, fľaky, apod) je odporúčané pridať min. 1/5 obvyklej dávky pracieho prostriedku. Odporúčané sú ekologické pracie prostriedky vyrobené z prírodných produktov s minimálnym obsahom chemických látok.

Nový dotaz

Farby

Modrá

Štítky