Môžete objednávať aj dnes, vo štátny sviatok v ČR. Pokiaľ je tovar skladom, odosielame hneď nasledujúci pracovný deň. Viac...
Česká republikaSlovensko

Repelentný náramok GreenLuck - modrý

Repelentný náramok GreenLuck - modrý
  • Repelentný náramok GreenLuck - modrý
  • Repelentný náramok GreenLuck - modrý
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: D1137/MOD
  • Dostupnosť: 34 ks skladom
  • Cena:
    0,28 €
    (0,24 € bez DPH 20%)

GreenLuck náramok bol vyvinutý vyslovene na ochranu proti komárom a inému hmyzu. Náramok sa vyrába kombináciou účinných prírodných látok, a to citrónového a levanduľového oleja. GreenLuck je jednoduchý a pohodlný doplnok bezpečný pre celú rodinu. Jeho účinok trvá až 240 hodín.

Komáre a moskyty

Komáre v podstate nie sú zlomyseľní. To však neznamená, že by ich ľudia chceli mať vo svojej blízkosti. Na svete je približne 2500 druhov komárov, a preto sa im nedá len tak ľahko vyhnúť. Kto by nepoznal hlasné bzučanie, kedy sa k nám v noci komár "přikrádá". Len zriedkakedy ho nájdeme a vtedy je už väčšinou neskoro, už nás poštípal. Každému z nás sa to už aspoň raz stalo. Miesto uštipnutie väčšinou veľmi svrbí a vytvorí sa červený opuch, štípanec. V niektorých prípadoch môže vzniknúť aj pľuzgier. Hrozí nám však aj iné nepríjemnosti. V niektorých krajinách šíri komáre nebezpečné choroby ako je napr malária, žltá zimnica alebo horúčka dengue. Niet divu, že sa človek zubami nechtami bráni týmto krvilačným tvorom. Prostriedky používané na odpudzovanie komárov sú však často škodlivé aj na organizmus človeka.

Ako účinkuje?

Z náramku sa hodiny vyparuje vôňa citronelového a levanduľového oleja, tak drží komáre a iný hmyz v bezpečnej vzdialenosti, a to až 240 hodín.

Kto môže GreenLuck používať?

Môžu ho nosiť dospelí aj deti. Je praktický pre každého okrem: osôb, ktoré sú alergické na levanduľový alebo citronelový olej.

Ako používať GreenLuck?

Náramok GreenLuck je napustený éterickými olejmi z citronely a levandule, ktoré vytvára pri dotyku s telom voňavý ochranný oblak chrániaci pred komármi. Éterické oleje sa už po stáročia používajú na Ďalekom východe k odpudzovanie komárov a iného krvilačného hmyzu. Do značnej miery znižuje množstvo nepríjemných štípancov, ktoré irituje pokožku. V porovnaní s inými, pre tento účel používanými výrobkami, náramok neobsahuje jedovaté, na organizmus škodlivo pôsobiace látky.

Rozmery: 25 x 1,8 cm

Parametre
Rozmery (cm)25 x 1,8
Repelentný náramok GreenLuck - červenýRepelentný náramok GreenLuck - fialovýRepelentný náramok GreenLuck - oranžovýRepelentný náramok GreenLuck - zelený

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz