Česká republikaSlovensko

Tanečná podložka USB pre PC

Tanečná podložka USB pre PC
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: D0770

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Okoreňte svoju party o tanečnú zábavu spojenú so súťažením. Vďaka tejto tanečnej podložke, ktorá je kompatibilná so širokou škálou tanečných hier, si užijete nekonečné hodiny úžasné zábavy. Jedná sa o kompromis medzi obstaraním softpad a Hardpad. Vyberateľné odpruženie podložky je natoľko pevné, že poskytuje pocit tanca na Hardpad a zaručuje kvalitné výkony i pokročilým tanečníkom. Robustná pevná výplň umožňuje rýchle odrazy a teda tanec na skladby najvyššej zložitosti. Pad je ľahký a najmä v rozloženej podobe veľmi skladný. Podložka je vhodná ako pre začiatočníkov aj pre pokročilých a znesie vyššiu záťaž. Podložka je čiastočne odpružené a teda vhodná pre časté použitie, malé deti atď.

Vhodné pre použitie so všetkými tanečnými simulátormi ako napr StepMania, DWI (Dance With Intensity), ITG (In The Groove), ale aj pre Dancing Stage a ďalšie DDR Dance Dance Revolution hry.

Pre Windows XP a novšie verzie Windows (Vista, 7, 10) nemusíte inštalovať ovládače!

Kompatibilita: PS/PS2, Xbox, GC a Wii a PC (USB)

Nový dotaz