Česká republikaSlovensko

Termoska Spokey Hotty 520 ml - oranžová

Termoska Spokey Hotty 520 ml - oranžová
  • Termoska Spokey Hotty 520 ml - oranžová
  • Termoska Spokey Hotty 520 ml - oranžová
  • Termoska Spokey Hotty 520 ml - oranžová
  • Značka: Primus
  • Kód tovaru: 928440

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Nepostrádateľný spoločník počas cestovania, 100 % tesniaca a precízne vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov? To je termofľaša Spokey HOTTY!

Nevyhnutná počas výletov aj do práce!

Termofľaša Spokey Hotty si môžete vziať doslova kamkoľvek - hodí sa na rodinný výlet, horskú túru, pri ceste do práce alebo na akékoľvek iné dobrodružstvo. Horúci nápoj počas výletu príde vždy vhod, obzvlášť pri nízkych teplotách. Je vyrobená z najlepších materiálov tak, aby mala zvýšenú mechanickú odolnosť proti prípadnému poškodeniu či poškriabaniu.

Veľmi dlhá výdrž!

Model Hotty udrží teplé alebo studené nápoje po veľmi dlhú dobu. Pokiaľ fľašu naplníte vriacou vodou (100 ° C), nápoj vám vydrží teplý až 24 hod. Vďaka tomu vám dáva možnosť vziať si so sebou veľké množstvo teplého nápoja - kávy alebo čaju. Zachovanie teploty závisí od množstva a teploty nápoja, frekvencie otvárania a okolitej teploty.

Dokonalá tepelná izolácia!

Termofľaša Spokey Hotty s objemom 520 ml má prvotriedne skrutkovanie uzáver, ktorý sa nikdy nestratí a ktorý nevytečie. Vďaka svojim rozmerom sa zmestí do akejkoľvek tašky či batohu. Zároveň vám dáva možnosť vziať si so sebou veľké množstvo teplého nápoja - kávy alebo čaju. Verte nám - stojí za to ju mať vždy po ruke počas akéhokoľvek cestovania!

Parametre
Rozmery (cm)19,7 x 7 x 7
Objem (l)0,52
Výška (cm)19,7
Šírka (cm)7
Hĺbka (cm)7
Materiálové zloženieocel + silikon + polypropylen
Materiálocel, silikon, polypropylen
Termoska Spokey Hotty 520 ml - čierna

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz