Objednávky odosielame každý pracovný deň. Štandardná doba doručenia 1 pracovný deň môže byť teraz dlhšia. Více informací...
Česká republikaSlovensko

Vodné hodiny

Vodné hodiny
  • Značka: Nezadán
  • Kód tovaru: TV020

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Hodinky s vodotryskom síce ešte nikto nevymyslel, ale môžete si u nás zaobstarať štýlové hodiny na pracovný stôl poháňané vodou z kohútika. Nejde o žiadne kúzla, ale o čistú vedu. Elektródy v tejto vychytávke sú poháňané elektróny "vysatými" z vody. Efektivitu - v tomto prípade výdrž na jedno naplnenie - môžete zvýšiť pridaním vymačkaním polky citróna. Na dobre čitateľnom displeji môžete zistiť aktuálny čas aj dátum a môžete si nastaviť alarm. O hodiny je nutné sa starať ako o kvety. Nemusíte sa ale báť, nie je to nič náročné, stačí Jednou za 6 týždňov vymeniť vodu a navyše ušetríte na baterkách. Kúpte tento štýlový gadget kamarátovi alebo príbuznému na pracovný stôl. Uvidíte, že si vodné hodiny zamiluje!

Nový dotaz

Štítky