Česká republikaSlovensko

Balančný náramok s hologramom Power Balance - ružový-biely

Balančný náramok s hologramom Power Balance - ružový-biely
  • Balančný náramok s hologramom Power Balance - ružový-biely
  • Balančný náramok s hologramom Power Balance - ružový-biely
  • Značka: Power Balance
  • Kód tovaru: PB_PINK2WHITE
  • Dostupnosť: 65 ks skladom (do vypredania zásob)
  • Cena:
    2,35 € 2,12 € (10% zľava)
    (1,76 € bez DPH 20%)

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Za solídnu cenu vám ponúkame obľúbený módny doplnok, ktorý má podľa výrobcov tieto vlastnosti a účinky:

Power Balance je prevratná technológia využívajúca špeciálne hologramy, ktoré pozitívne pôsobia na prirodzené energetické pole človeka a výrazne zlepšuje rovnováhu, silu a pružnosť. Výsledným efektom je vyššia telesná výkonnosť pri športe iv každodennom živote. Najčastejšie sa nosí vo forme rôznofarebných silikónových náramkov a svoje mená s nimi nadšene spája mnoho popredných športovcov sveta.

Ľudské telo je podobne ako batéria komplexom elektro-chemických procesov. Kľúčom k lepšiemu fyzickému výkonu je rovnováha energie a celková harmónia. Ideálne ľudská frekvencia, zvaná Schumann Resonating Frequency (SRF), je asi 7.8 Hz.

Pomocou Power Balance náramku môžete túto energetickú harmóniu znovu nastaviť. Výsledky sú okamžité a naozaj fenomenálne. Hologram v kontakte s ľudským prirodzeným poľom uvedie jeho energiu do úplného súladu. Vďaka Power Balance môže každý rozšíriť svoje fyzické možnosti na maximum a žiť svoj ​​život naplno. Využívať tejto úplne revolučná technológia si už navyklo veľké množstvo špičkových športovcov, aby tak od základu premenili spôsob aj výsledky každodenného tréningu.

VelikostXSSXL
Obvod zápästia (cm)16,51822,5
Balančný náramok s hologramom Power Balance - bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - biely-čiernyBalančný náramok s hologramom Power Balance - biely-fialovýBalančný náramok s hologramom Power Balance - biely-ružovýBalančný náramok s hologramom Power Balance - červený-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - červený-čiernyBalančný náramok s hologramom Power Balance - čiernyBalančný náramok s hologramom Power Balance - čierny-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - čierny-červenýBalančný náramok s hologramom Power Balance - čierny-žltýBalančný náramok s hologramom Power Balance - oranžový-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - priehľadný-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - priehľadný-čiernyBalančný náramok s hologramom Power Balance - priehľadný-fialovýBalančný náramok s hologramom Power Balance - priehľadný-ružovýBalančný náramok s hologramom Power Balance - sivýBalančný náramok s hologramom Power Balance - svetlo modrý-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - zelenýBalančný náramok s hologramom Power Balance - žltý-biely

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz