Česká republikaSlovensko

Balančný náramok s hologramom Power Balance - ružový-biely

Balančný náramok s hologramom Power Balance - ružový-biely
  • Balančný náramok s hologramom Power Balance - ružový-biely
  • Balančný náramok s hologramom Power Balance - ružový-biely
  • Značka: Power Balance
  • Kód tovaru: PB_PINK2WHITE
  • Dostupnosť: 45 ks skladom (do vypredania zásob)
  • Cena:
    2,26 € 2,04 € (10% zľava)
    (1,70 € bez DPH 20%)

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Za solídnu cenu vám ponúkame obľúbený módny doplnok, ktorý má podľa výrobcov tieto vlastnosti a účinky:

Power Balance je prevratná technológia využívajúca špeciálne hologramy, ktoré pozitívne pôsobia na prirodzené energetické pole človeka a výrazne zlepšuje rovnováhu, silu a pružnosť. Výsledným efektom je vyššia telesná výkonnosť pri športe aj v každodennom živote. Najčastejšie sa nosia vo forme rôznofarebných silikónových náramkov a svoje mená s nimi nadšene spája mnoho popredných športovcov sveta.

Ľudské telo je podobne ako batéria komplexom elektro-chemických procesov. Kľúčom k lepšiemu fyzickému výkonu je rovnováha energie a celková harmónia. Ideálna ľudská frekvencia, zvaná Schumann Resonating Frequency (SRF), je asi 7.8 Hz.

Pomocou Power Balance náramku môžete túto energetickú harmóniu znova nastaviť. Výsledky sú okamžité a skutočne fenomenálne. Hologram v kontakte s ľudským prirodzeným poľom uvedie jeho energiu do úplného súladu. Vďaka Power Balance môže každý rozšíriť svoje fyzické možnosti na maximum a žiť svoj život naplno. Využívať túto úplne revolučnú technológiu si už navyklo veľké množstvo špičkových športovcov, aby tak od základu premenili spôsob aj výsledky každodenného tréningu.

Parametre
Materiálové zloženieguma
Materiálguma
VelikostXSSXL
Obvod zápästia (cm)16,51822,5

Kde sa meria?

Balančný náramok s hologramom Power Balance - bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - biely-čiernyBalančný náramok s hologramom Power Balance - biely-fialovýBalančný náramok s hologramom Power Balance - biely-ružovýBalančný náramok s hologramom Power Balance - červený-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - červený-čiernyBalančný náramok s hologramom Power Balance - čierny-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - čierny-červenýBalančný náramok s hologramom Power Balance - čierny-žltýBalančný náramok s hologramom Power Balance - oranžový-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - priehľadný-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - priehľadný-čiernyBalančný náramok s hologramom Power Balance - sivýBalančný náramok s hologramom Power Balance - svetlo modrý-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - zelenýBalančný náramok s hologramom Power Balance - žltý-biely

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz