Česká republikaSlovensko

Balančný náramok s hologramom Power Balance - tmavo modrý-biely

Balančný náramok s hologramom Power Balance - tmavo modrý-biely
  • Balančný náramok s hologramom Power Balance - tmavo modrý-biely
  • Balančný náramok s hologramom Power Balance - tmavo modrý-biely
  • Značka: Power Balance
  • Kód tovaru: PB_BLUE3WHITE

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Za solídnu cenu vám ponúkame obľúbený módny doplnok, ktorý má podľa výrobcov tieto vlastnosti a účinky:

Power Balance je prevratná technológia využívajúca špeciálne hologramy, ktoré pozitívne pôsobia na prirodzené energetické pole človeka a výrazne zlepšuje rovnováhu, silu a pružnosť. Výsledným efektom je vyššia telesná výkonnosť pri športe iv každodennom živote. Najčastejšie sa nosí vo forme rôznofarebných silikónových náramkov a svoje mená s nimi nadšene spája mnoho popredných športovcov sveta.

Ľudské telo je podobne ako batéria komplexom elektro-chemických procesov. Kľúčom k lepšiemu fyzickému výkonu je rovnováha energie a celková harmónia. Ideálne ľudská frekvencia, zvaná Schumann Resonating Frequency (SRF), je asi 7.8 Hz.

Pomocou Power Balance náramku môžete túto energetickú harmóniu znovu nastaviť. Výsledky sú okamžité a naozaj fenomenálne. Hologram v kontakte s ľudským prirodzeným poľom uvedie jeho energiu do úplného súladu. Vďaka Power Balance môže každý rozšíriť svoje fyzické možnosti na maximum a žiť svoj ​​život naplno. Využívať tejto úplne revolučná technológia si už navyklo veľké množstvo špičkových športovcov, aby tak od základu premenili spôsob aj výsledky každodenného tréningu.

Balančný náramok s hologramom Power Balance - čierny-žltýBalančný náramok s hologramom Power Balance - priehľadný-fialovýBalančný náramok s hologramom Power Balance - žltý-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - červený-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - fialovýBalančný náramok s hologramom Power Balance - biely-ružovýBalančný náramok s hologramom Power Balance - biely-čiernyBalančný náramok s hologramom Power Balance - oranžový-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - biely-fialovýBalančný náramok s hologramom Power Balance - svetlo modrý-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - priehľadný-ružovýBalančný náramok s hologramom Power Balance - priehľadný-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - ružový-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - šedýBalančný náramok s hologramom Power Balance - čierny-červenýBalančný náramok s hologramom Power Balance - bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - čiernyBalančný náramok s hologramom Power Balance - čierny-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - priehľadný-čiernyBalančný náramok s hologramom Power Balance - zelenýBalančný náramok s hologramom Power Balance - červený-čierny

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz