Máte otázku?
E-mail: info@netnakup.sk, Tel.: +420 720 278 200. (Po-Pi 8:00-16:30)
Česká republikaSlovensko

Balančný náramok s hologramom Power Balance - žltý-čierny

Balančný náramok s hologramom Power Balance - žltý-čierny
  • Balančný náramok s hologramom Power Balance - žltý-čierny
  • Balančný náramok s hologramom Power Balance - žltý-čierny
  • Značka: Power Balance
  • Kód tovaru: PB_YELLOWBLACK

  • Tento tovar je vypredané a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

Výmena veľkosti zadarmo možno až do konca roka! Viac...

Za solídnu cenu vám ponúkame obľúbený módny doplnok, ktorý má podľa výrobcov tieto vlastnosti a účinky:

Power Balance je prevratná technológia využívajúca špeciálne hologramy, ktoré pozitívne pôsobia na prirodzené energetické pole človeka a výrazne zlepšuje rovnováhu, silu a pružnosť. Výsledným efektom je vyššia telesná výkonnosť pri športe iv každodennom živote. Najčastejšie sa nosí vo forme rôznofarebných silikónových náramkov a svoje mená s nimi nadšene spája mnoho popredných športovcov sveta.

Ľudské telo je podobne ako batéria komplexom elektro-chemických procesov. Kľúčom k lepšiemu fyzickému výkonu je rovnováha energie a celková harmónia. Ideálne ľudská frekvencia, zvaná Schumann Resonating Frequency (SRF), je asi 7.8 Hz.

Pomocou Power Balance náramku môžete túto energetickú harmóniu znovu nastaviť. Výsledky sú okamžité a naozaj fenomenálne. Hologram v kontakte s ľudským prirodzeným poľom uvedie jeho energiu do úplného súladu. Vďaka Power Balance môže každý rozšíriť svoje fyzické možnosti na maximum a žiť svoj ​​život naplno. Využívať tejto úplne revolučná technológia si už navyklo veľké množstvo špičkových športovcov, aby tak od základu premenili spôsob aj výsledky každodenného tréningu.

Balančný náramok s hologramom Power Balance - čierny-žltýBalančný náramok s hologramom Power Balance - priehľadný-modrýBalančný náramok s hologramom Power Balance - priehľadný-fialovýBalančný náramok s hologramom Power Balance - žltý-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - tmavo modrý-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - červený-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - fialový-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - biely-ružovýBalančný náramok s hologramom Power Balance - biely-čiernyBalančný náramok s hologramom Power Balance - biely-modrýBalančný náramok s hologramom Power Balance - oranžový-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - biely-fialovýBalančný náramok s hologramom Power Balance - svetlo modrý-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - priehľadný-ružovýBalančný náramok s hologramom Power Balance - priehľadný-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - ružový-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - šedý-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - čierny-červenýBalančný náramok s hologramom Power Balance - biely-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - čierny-čiernyBalančný náramok s hologramom Power Balance - čierny-zelenýBalančný náramok s hologramom Power Balance - čierny-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - priehľadný-čiernyBalančný náramok s hologramom Power Balance - zelený-bielyBalančný náramok s hologramom Power Balance - červený-čierny

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz