Máte otázku?
E-mail: info@netnakup.sk, Tel.: +420 720 278 200. (Po-Pi 8:00-16:30)
Česká republikaSlovensko

Balančný prívesok s hologramom Power Balance - zlatý

Balančný prívesok s hologramom Power Balance - zlatý
 • Balančný prívesok s hologramom Power Balance - zlatý
 • Balančný prívesok s hologramom Power Balance - zlatý
 • Značka: Power Balance
 • Kód tovaru: PB2_GOLD
 • Dostupnosť: 2 ks skladom (do vypredania zásob)
 • Cena:
  6,92 € 5,87 € (15% zľava)
  zľava platí ešte
  (4,85 € bez DPH)
 • Pridať do zoznamu prianí

Kvalitne spracovaný prívesok Power Balance s hologramom v zlatej farbe (nie zo zlata). Dodávaný navlečený na retiazke. Súčasťou je kompletné balenie v krabičke.

Za solídnu cenu vám ponúkame tento obľúbený módny doplnok, ktorý má podľa výrobcov tieto vlastnosti a účinky:

Power Balance je prevratná technológia využívajúca špeciálne hologramy, ktoré pozitívne pôsobia na prirodzené energetické pole človeka a výrazne zlepšuje rovnováhu, silu a pružnosť. Výsledným efektom je vyššia telesná výkonnosť pri športe iv každodennom živote. Ľudské telo je podobne ako batéria komplexom elektro-chemických procesov. Kľúčom k lepšiemu fyzickému výkonu je rovnováha energie a celková harmónia. Ideálne ľudská frekvencia, zvaná Schumann Resonating Frequency (SRF), je asi 7.8 Hz.

Pomocou Power Balance môžete túto energetickú harmóniu znovu nastaviť. Výsledky sú okamžité a naozaj fenomenálne. Hologram v kontakte s ľudským prirodzeným poľom uvedie jeho energiu do úplného súladu. Vďaka Power Balance môže každý rozšíriť svoje fyzické možnosti na maximum a žiť svoj ​​život naplno. Využívať tejto úplne revolučná technológia si už navyklo veľké množstvo špičkových športovcov, aby tak od základu premenili spôsob aj výsledky každodenného tréningu.

Balančný prívesok s hologramom Power Balance - čierny

Nový dotaz